
Kody_i_nie_tylko_stardoll
piątek, 10 grudnia 2010
darmowe okno na Warszawę !
Aby je dostać wystarczy wziąć udział w konkursie:
http://www.stardoll.com/pl/contest/view.php?id=821
http://www.stardoll.com/pl/contest/view.php?id=821
wtorek, 7 grudnia 2010
darmowy obraz Narnii
Aby dostać obrazek:
1. Wejdź na www.facebooksurfing.info/
2. W okienko wpisz: http://www.stardoll.com/en/campaigns/narnia/
3. Zaloguj się na Stardoll
4. Gotowe!
Darmowe wnetrze
Wyczyść historię przeglądarki
Zmienić proxy na: 109.74.1.53 port 80
Wejść na: www.stardoll.com/en/campaigns/narnia/
Zalogować się
Kliknąć na okienko z cyferką 1
Subskrybuj:
Posty (Atom)




